Gordonki

Gordonki to zajęcia, podczas których Twoje Dziecko rozwinie swoje zdolności muzyczne, manualne, zmysł wzroku i dotyku, wzmocni koordynację ruchową, zacznie śpiewać i tańczyć, szybciej nauczy się mówić, a w przyszłości łatwiej będzie przyswajać języki obce (słuchając melodii języka).

Zajęcia prowadzone są w oparciu o teorię prof. E.E. Gordona z wykorzystaniem m.in. kolorowych chusteczek, piłeczek, baniek mydlanych czy chusty animacyjnej. Rozwijając zdolności muzyczne stymulujemy mózg dziecka - proces ten trwa (w zakresie zdolności muzycznych) jedynie do 9 roku życia dziecka.

Małe dzieci to mali geniusze - rodzą się z określonym poziomem zdolności muzycznych, który potem spada, jeśli nie jest stymulowany przez otoczenie.

Wiek:

0 - 3 r. ż.

Czas trwania: 45 min.

Cena:

130 zł karnet na 4 wejścia.

40zł pojedyncze wejście.

 

Grafik

Zapisy:

Jeśli chcesz dołączyć do nas zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 515 01 01 21 lub mailowego: biuro@serdeczna21.pl

__________________________________________________________________________________

Dodatkowe informacje

  • Po wybraniu grup/y zajęciowej i po dopełnieniu formalności, serdecznie zapraszamy Was na zajęcia.
  • Każdemu Dziecku musi towarzyszyć jedna osoba dorosła - rodzic lub opiekun. Bliźniaki i rodzeństwo mogą przychodzić z jednym rodzicem/ opiekunem.
  • Na grupę przypada do 10 Dzieci.
  • Jeśli Twoje Dziecko lub Ty jesteście chorzy lub nie możecie uczestniczyć w zajęciach, zapoznaj się z możliwościami odrobienia zajęć (są one zawarte w regulaminie).
  • Za zajęcia obowiązuje płatność z góry
  • Zapoznaj się z naszą polityką zdrowotną

__________________________________________________________________________________