wSPAniałe półkolonie

Kolejny już raz pragniemy zmienić marzenia dzieci we wspomnienia i wartościowe doświadczenia. Dlatego przystąpiliśmy do organizacji zimowych półkolonii, które w tym roku rozpoczną się już 14 stycznia!

Po wielodniowych rozmyślaniach, rozmowach z dziećmi, które na co dzień uczestniczą w naszych warsztatach postanowiłam zorganizować je pod hasłem:

wSPAniałe półkolonie

Co to dokładnie oznacza?

Marzy nam się, by dni przerwy międzysemestralnej były dla dzieci czasem na odsapnięcie, zregenerowanie się i choć chwilowe nicnierobienie. Dlatego UWAGA!!!

Serdecznie zapraszamy na Serdeczną wszystkie dzieci, które pragną zregenerować swoje ciało i duszę. Które chcą doświadczyć nowych, ekscytujących przygód! Które chcą uczestniczyć w kosmicznej przygodzie, blisko natury, innych dzieci i samych siebie!

Będziemy tworzyć kosmetyki i zorganizujemy SPA. Będziemy brać udział w relaksacji. Będzie (tradycyjnie) kino na poduszkach. Eksperymenty. Kosmiczna wyprawa w poszukiwaniu końca kosmosu :) Warsztaty przyrodnicze. Praca samodzielna i zespołowa. Zrealizujemy projekt pomocy dla świata.

Gwarantujemy niezapomniane przeżycia, doświadczenia i dużo śmiechu!

Zapraszamy na Serdeczną w Zalasewie. Tuż obok Swarzędza i Poznania ;)

W trosce o bezpieczeństwo naszych wSPAniałych półkolonistów oświadczamy, iż zgodnie z przepisami prawa oraz z poczucia odpowiedzialności i troski zgłaszamy nasze półkolonie do Kuratorium Oświaty.

Zgłoszenia przyjmujemy:

telefonicznie: 515 01 01 21

mailowo: biuro@serdeczna21.pl

osobiście na Serdecznej w Zalasewie tuż obok Swarzędza i Poznania ;)

 

Szczegóły oferty oraz cennik – niebawem.

Zapraszamy!!!