Rekrutacja S.T.A.R.T.!!!

Kochani!!!

Rozpoczynamy zapisy na stałe zajęcia, które będą odbywały się od września. Ruszą, gdy tylko zbiorą się grupy! Część miejsc jest zajęta przez Dzieci kontynuujące, zachęcamy więc by nie odkładać decyzji na ostatni moment.

Jest sporo nowości :) kolejne dodamy w ciągu kilku dni. Zachęcamy do poczytania, do zadawania nam pytań, do kontaktu i oczywiście zapraszamy na Serdeczną <3

Aktualny grafik znajduje się TU: GRAFIK

Opisy poszczególnych zajęć znajdują TU: OPIS

Dotychczasowe Warsztaty Edukacji Montessori adaptacja przedszkolna zmieniły nazwę na MontessoriAnki, grupy rozwojowe. Uznaliśmy, że ich cel dużo szerszy i obecna nazwa bardziej oddaje ich ideę. I są prowadzone przez Ankę :) W ramach grup rozwojowych, istnieje podział na grupy wiekowe.

Mamy sporo muzycznych nowości – Grajki, Tańcograjka, Muzykotworzenie i Warsztaty Wokalne. I nadal tak lubiane przez Was Gordonki, również w późniejszych godzinach popołudniowych :)

Papralnia będzie także w godzinach popołudniowych!!!

Odkrywczy i naukowy DoświadczalnikProgramowanie i nowe warsztaty dla młodych przyrodników: Było sobie życie. Szykujemy też nową salę… i… za moment kolejne nowości.

Zapisy prowadzimy telefonicznie (515 01 01 21), mailowo biuro@serdeczna21.pl, przez Facebooka  oraz osobiście na Serdecznej 21 w Zalasewie.

 

Do zobaczenia!!!

 

Powiedzcie o nas znajomym!

5 września organizujemy Drzwi Otwarte, szczegóły niebawem!