Nowości <3

Kochani!
Zapowiadaliśmy, że listopad to Miesiąc Dobrych Wiadomości i że jedną z nich będą nowe zajęcia i nowe, dodatkowe terminy dotychczasowych zajęć. Zapowiadaliśmy – i niniejszym ogłaszamy! :)
 
W załączeniu prezentujemy nowy grafik w formie graficznej 😎 plus kilka słów opisu. Zachęcam do lektury poniższej części wpisu :)

 
Odpowiadając na Wasze potrzeby, poszerzamy naszą ofertę o kolejne warsztaty muzyczne, sensoryczne i Montessori. Papralnia, Gordonki i Adaptacja Przedszkolna Montessori ma dodatkowe terminy :) A poniżej opisy nowych, nowiusieńkich cudowności :)
 
📍TAŃCOGRAJKA (2,5-4 l.) to podróż do świata dźwięków – instrumentów, natury, naszego ciała, przedmiotów. Zabawy taneczno-wizualizacyjne rozwijające wyobraźnię i kreatywność ruchową ciała. Zwiększają świadomość ciała oraz uczą swobody w wyrażaniu siebie poprzez ruch. Zabawy muzyczno-ruchowe uczą aktywnego słuchania, reagowania na sygnały dźwiękowe, rozwijają ruchowo i rytmicznie. Zajęcia z elementami metody E. E. Gordona – uwrażliwienie na tonalność utworu, kształcenie wewnętrznego słuchu muzycznego.
czas trwania: 40 minut
karnet na 4 wejścia: 120 zł
 
 
📍BABYGYM (2-4 l.) to czas na wygibobasy :) zajęcia ogólnorozwojowe. Będziemy pokonywać tory przeszkód, skakać, wspinać się i wzmacniać pewność siebie. To zajęcia wzmacniające koordynację nerwowo – mięśniową i koncentrację uwagi.
czas trwania: 30 minut
karnet na 4 wejścia: 120 zł
 
📍Rytmiczanki (4-6 l.) to zabawy muzyczno – rytmiczne oparte na teorii E. E. Gordona. Uwrażliwianie na tonalność utworu, kształcenie wewnętrznego słuchu muzycznego. To zabawy z wykorzystaniem instrumentarium Orffa, nauka wyciszania się, układy choreograficzne z rekwizytami.
czas trwania: 40 minut
karnet na 4 wejścia: 120 zł
 
📍Zumba Kids (4-7 l.) dzieci uczą się choreografii do muzyki wielu kultur. To połączenie fitness’u, tańca i zabawy.
czas trwania: 30 minut
karnet na 4 wejścia: 120 zł
 
📍Muzykotworzenie (7-10 l.) zajęcia dedykowane dzieciom, które mają wewnętrzną potrzebę muzycznego tworzenia i wyrażania się poprzez sztukę. To praca nad rozwijaniem umiejętności tworzenia własnych tekstów piosenek, melodii, tworzenie własnej muzyki na bazie różnorodnych inspiracji oparte o improwizację na instrumencie klawiszowym, perkusyjnym poprzez śpiew z żywym akompaniamentem gitary lub pianina.
czas trwania: 60 minut
karnet na 4 wejścia: 140 zł
 
Wybierajcie, pytajcie, zapisujcie się :) Czekamy na Was jak zawsze z radością! Koniecznie powiedzcie o nas znajomym! 🔊
 
Zapisy:
☎️ 515 01 01 21
📧 biuro@serdeczna21.pl
🚴‍♂️ ul. Serdeczna 21, Zalasewo