Grafik 2017/2018

W nowym roku szkolnym, serdecznie zapraszamy na warsztaty rozwojowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

Nasza oferta jest wielopłaszczyznowa i obejmuje zarówno warsztaty naukowe, jak i artystyczne, kreatywne, psychologiczne, muzyczne i językowe.

W kilku strefach, dzieci będą miały możliwość m.in. złapać bakcyla do nauki, odkrywać pasje i pielęgnować je. Najmłodsi będą mogli integrować się na wielozmysłowych warsztatach rozwojowych.

W ramach strefy Złap Bakcyla, oferujemy warsztaty chemiczne oraz astronomiczno-biologiczne dla dzieci od 4 r.ż. W różnych grupach wiekowych będziemy obserwować, eksperymentować i poszerzać swoją wiedzę.

 

Dojrzewalnia to treningi umiejętności społecznych, adaptacja przedszkolna oraz zajęcia plastyczno – teatralne o emocjach dla dzieci oraz spotkania dla rodziców.

 

Strefa Burzy Mózgów to zajęcia dla tych, którzy bakcyla astronomii lub biologii już złapali. Tu powołujemy “Sekcję Obserwacji Słońca” (astro) czy samodzielnie wykonamy preparaty chromosomowe z korzeni wybranych roślin (bio). Strefa ta obejmuje także zajęcia szachowe, programowanie i robotykę.

 

Serdecznik to świat dźwięków i muzyki. Gordonki dla najmłodszych i taniec dla nieco starszych.

 

Pracownia Działań Twórczych to Archikreator, czyli inkubator dla młodych architektów. Na warsztatach z elementami Sensoplastyki® stymulować będziemy wszystkie zmysły maluchów w wieku do 4 lat. Natomiast Przetwory Domowe, to warsztaty sensoryczno – artystyczne. Będziemy twórczo przetwarzać owoce, warzywa, będziemy tworzyć masy sensoryczne, budować kryjówki, wkręcać śrubki, tworzyć dzieła sztuki z przedmiotów używanych przez dzieci na co dzień.

 

Na końcu języka to z kolei nauka języków obcych dla maluchów, dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

Szczegółowy grafik z terminami i cennikiem, a także opisy poszczególnych warsztatów, będziemy dodawać na bieżąco.

Polecamy się Waszej uwadze i bardzo, bardzo Serdecznie zapraszamy na Serdeczną.

Zapisywać możecie się od TERAZ! :)

Będzie nam miło, gdy powiecie o nas, swoim znajomym.

Do zobaczenia (Serdeczna 21, Zalasewo), usłyszenia (515 01 01 21), przeczytania (biuro@serdeczna21.pl) :)